Juristët Penal të Espa-s
 

Juristët penalë në Spanjë

Në Associates të Avokatëve Ndërkombëtarë ne jemi ekspertë në sistemin juridik Spanjoll dhe kemi një histori të gjatë që mbron çështjet penale në territorin Spanjoll.

Avokatët e së drejtës penale

Ne kemi avokatë penalë në Spanjë dhe ju ofrojmë një ekip me reputacion ekspertësh në Ligjin Penal Spanjoll me përvojë të gjerë në mbrojtjen e çështjeve penale në territorin Spanjoll.

 • Trajtim profesional dhe konfidencial
 • Profesionistë të specializuar në të Drejtën Penale
 • Shërbim urgjent 24-orësh për të arrestuarit dhe familjen
 • Ndihmë fizike për të arrestuarin

Nëse ju, një anëtar i familjes ose i njohur po mbahet për një krim, ne mund t'ju ndihmojmë.

Shqetësimi më i madh i familjarëve të një personi të arrestuar rishtazi është kufizimi i kontaktit, shqetësimi për statusin e tyre dhe marrja e ndihmës juridike të specializuar.
Jurist Penal në Spanjë

Ne ju ndihmojmë në të gjithë Spanjën

Nëse ju ose një anëtar i familjes po mbahet në territorin Spanjoll, ne mund t'ju ndihmojmë

Ekipi ynë i avokatëve i specializuar në Ligjin Penal Spanjoll është në dispozicionin tuaj në të gjithë territorin kombëtar.

 • Alicante
 • Valencia
 • Bilbao
 • Coruña
 • Granada
 • Malaga
 • Seville
 • Tenerife
 • Saragossa
 • Barcelona
 • Madrid
 • Salamanca

Kontaktoni me ne

Na dërgoni pyetjen tuaj duke plotësuar formularin dhe ne do t'i përgjigjemi sa më shpejt që të jetë e mundur. Për urgjencat mund të na kontaktoni direkt përmes WhatsApp ose të telefononi numrin tonë të telefonit.

5
sqShqip
es_ESEspañol it_ITItaliano en_USEnglish fr_FRFrançais pt_PTPortuguês ru_RU??????? zh_CN???? sqShqip